GÜNDEM

OLUMSUZ HAVA KOŞULLARI İSTANBUL’U, BAKIRKÖY’Ü NASIL ETKİLEDİ?

Meteoroloji’den yapılan son hava durumu tahminlerine göre; Marmara, Ege, Batı Karadeniz ve Akdeniz’in batısı gök gürültülü ve sağanak yağışlı olacak. Lodosun etkisiyle hava sıcaklıkları mevsim normallerinin 7 ila 11 derece üzerinde seyrederken, Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu ve Karadeniz’de lodos etkili olmaya devam ediyor.İşte madde İstanbul’un lodos sonrası yaşadığı olumsuzluklar…-


Gümüşsuyu civarında etkili fırtına nedeniyle yola ağaç devrildi.- Harem – Sirkeci seferleri iptal edildi.- D100 Altunizade metrobüs durağı hizasında Burhaniye yönünde ağaç devrildi.- İstanbul ve Sabiha Gökçen Havalimanlarında bazı uçuşlar iptal edildi.

  • Sahil Yolu Kazlıçeşme civarında Sirkeci yönünde etkili olan fırtınadan kaynaklı yola çalışma bölgesinde ki plaklar ve ağaçlar devrildi.- Hadımköy Bağlantı Yolu üzerinde etkili olan fırtınadan kaynaklı D100 yönünde kamyon devrildi, TEM yönünde yola branda uçtu.
  • Ataköy Galleria öncesinde Sirkeci yönünde ağaç yola devrildi.- Olumsuz hava koşulları sebebiyle İstinye – Çubuklu seferleri karşılıklı olarak iptal edildi.- Halkalı Metro inşaatında bulunan vinç bölgede etkili olan fırtına nedeniyle devrildi.- Bayrampaşa’da etkili olan fırtına nedeniyle bir direkte bağlı olan Türk Bayrağı yerinden koparak metrelerce uzağa savruldu.
  • Beylikdüzü Adnan Kahveci Mahallesinde etkili olan fırtına nedeniyle uçan çatı bir evin içine girdi.- 15 Temmuz Şehitler Köprüsü etkili rüzgar nedeniyle her iki yönde de motosiklet geçişlerine kapatıldı.- Esenyurt Balıkyolu Caddesi, Yeşil Cami hizasında lodos nedeniyle bir binanın çatısı yola uçtu. Ekipler müdahale ediyor.- Esenyurt Bağlantı Yolu Işıklı Köprü sonrasında TEM yönünde ağaç devrildi.

  • Ekipler devrilen ağaca müdahale ediyor. Bölgede tek şeritten akış sağlanıyor.- Olumsuz hava koşulları sebebiyle İDO ve BUDO seferleri iptal edildi.- İstanbul Havalimanı yolu üzerinde İstanbul Havalimanı Kavşağı öncesinde Kemerburgaz yönünde direk devrildi. Bölgede bir çok uyarı levhaları da yola düştü.- Olumsuz Hava Koşulları nedeniyle Kadıköy-Yenikapı- Bursa 11:45 ve Kadıköy-Yenikapı-Bandırma 19:01 seferleri iptal edildi.

Bir yanıt yazın

× Bize Ulaşın!