GÜNDEMYAŞAM

GÜZELLİĞİN YENİ ADRESİ ‘SGH’ OLACAK ( NERMİN AYDIN)

Geçmişten bu yana süregelen güzel ve bakımlı olma arzusu, bundan böyle SGH markası adı altında rahat ve konforlu bir hale dönüşecek

İş adamı Mehmet Coşkun ve Cİhangir Koçak güzellik ve kozmetik sektörüne hızlı bir adım attı. Tanınmış iş adamları, geçtiğimiz günlerde bir sürpriz yaparak Seçkin Güzellik Hizmetleri (SGH)’yi Zeytinburnu’ndaki yerinde gerçekleştirilen törenle açtı. Açılışın ardından devasa büyüklükteki güzellik merkezini gezenler kendilerini bir sarayın içinde gibi hissettiklerini, mekânda alınacak hizmetle adeta yeni bir hayata başlayacakmış gibi düşündüklerini dile getirdi. 

Açılışta kısa bir konuşma yapan SGH kurucu ortağı Mehmet Coşkun, “Farklı bir sektörde hizmet vermenin heyecanını yaşıyoruz. Pandemi dönemine rağmen hem ülkemizde bir nebze olsun daha fazla  stihdam alanı yaratmak hem de bu sektörde gelişimimizin artmasını istedik. Güzellik merkezimiz hem kadınlara hem de erkeklere hizmet verecek şekilde hazırlandı. Özellikle yeni evlenecek çiftler burada alacakları hizmetle dünya evine farklı bir kapı açacak ve dostlarıyla yakışıklı damatlar ve güzel gelinler olarak gönül rahatlığı içinde düğünlerini yapabilecekler” dedi.

PANDEMİ KURALLARINDA AÇILIŞ

SGH’nin açılışına yoğun ilgi olduğu gözlenirken pandemi kuralları da unutulmadı. Açılış kurdelesi her zamankinden daha az insanla kesilirken sosyal mesafe göz ardı edilmedi. Pandemi şartlarından dolayı açılışa katılamayanlar merkezin önünü adeta çiçek bahçesine döndürdü. Sivil toplum kuruluşları, mülki amirler, Berberler Odası, milletvekilleri, bakanlar, iş adamları, MÜSİAD ve TÜSİAD üyeleri de açılışı tebrik eden kurumlar ve kişiler arasında yerini aldı. Açılışta HES kodu ayrıntısı da gözlerden kaçmadı. Davetlilerin HES kodu olmasına dikkat edildiği de gözlendi.

SAĞLIK HERŞEYDEN ÖNCE GELİR

Açılışın ardından Sinop Dergisi’ne konuşan Mehmet COŞKUN “Güzellik merkezi açma fikri kafamızda düşünce olarak vardı.

Şimdi ise bu düşünceyi hayata geçirmekten dolayı çok mutluyuz.

Kimi zaman haberlerde izliyoruz, şu güzellik merkezinde kişi sağlığı ile ilgili şöyle bir olay yaşandı diye.

Biz merkezimizde önce sağlık dedik.

Bütün işlemlerde saç kesiminden, cilt bakımına kadar uzman kişilere emanet edileceksiniz.

Yani önce sağlığınız ön planda olacak sonra ardından güzellik gelecek.

Merkezimizde zayıflama, cilt çatlağı onarımı, lazerli bakım, kalıcı makyaj, saç kesimi, manikür pedikür, protez saç gibi güzellikle ilgili aklınıza gelen birçok hizmeti alabileceksiniz.

Tesettürlü kadınlarımız içinde gönül rahatlığı ile merkezimizi kullanabilecek odalarımız hazır.

Merkezimizde kendinizi adeta ailenizin yanında gibi hissedebileceksiniz” dedi. 

 Kişiye özel bakım

Uzmanlarımız cildinize uygun ürün önerirken cildinizin ihtiyaçlarını, yaşam tarzınızı ve çevresel faktörleri de dikkate alıyor. Sayısız cilt analizinden edindiğimiz verileri eczacılık ve mühendislik bilgileriyle birleştirerek cildinize en iyi gelecek, en doğru formülleri tasarlıyoruz. Merkezimize kattığımız ürünlerimizle müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.

Tebrik mesajları yağdı

Açılışa katılamayanlar ise farklı yöntemlerle hayırlı olsun dileğinde bulundu. Telgraf, elektronik posta, WhatsApp, Instagram, Facebook ve telefon tebriki bu dileklerin arasında yerini aldı.

Nermin AYDIN

Sinop Dergisi

Genel Yayın Yönetmeni

Bir yanıt yazın

× Bize Ulaşın!