BAKIRKÖY S.T.K PLATFORMU BAŞKANI KAYMAKAMI ZİYARET ETTİ

Son günlerde Bakırköy sınırlarında artan yangınlar endişeye yol açtı. Özellikle Ataköy’deki yeşil alanda 3 gün içinde iki yangın çıkması dedikoduları da beraberinde getirdi. Acaba buradaki ağaçları yakıp sonrasında imara mı açılacak ! Şüphesi dilden dile dolaştı.
Bakırköy S.T.K Başkanı Abdullah Tan bu konular hakkında bilgi almak üzere Bakırköy Kaymakamı Nazmi Günlü’den randevu alarak makamında bir arya geldiler.
Bakırköy halkının kaygılarını Kaymakama anlatan Abdullah Tan en yetkili ağızdan konuyla ilgili bilgileri aldı.
Bakırköy Kaymakamı Nazmi Günlü Yangınlarla ilgili çalışmaların yapıldığını yanan yerdeki kesilmiş ağaç dallarının Bakırköy Belediyesi ve İBB tarafından alındığını ve bölgenin artık hem Belediye zabıtası hem de emniyet güçleri tarafından kontrol altında olacağını dile getirdi.
Aynı zamanda Kaymakam bey Ayamama vadisi ( YEŞİL VADİ ) projesinin hızla devam ettiğini alt yapının bitmesinden sonra üst yapının başlayacağını hatta bu alt yapı çalışmaları sırasında Harp Okulu duvarının alçaldığını ve istinat duvarının eski konumuna getirilerek güvenliğin sağlanacağını dile getirdi
Bakırköy Kaymakamlığı’nın Ataköy’de bir Çocuk Yuvası yaptığını ve kısa sürede faaliyete geçeceğini anlattı.

Bakırköy S.T.K Başkanı Abdullah Tan Kaymakam beye teşekkür etti, Bakırköy için daima faaliyetlerinin devam edeceğini yeşili ve doğayı koruyacaklarını belirtti.

Bir cevap yazın