GÜNDEM

TEGV’İN 23 NİSAN ETKİNLİKLERİ COŞKUYLA KUTLANDI

TEGV Ferit Aysan Eğitim Parkı olarak 23 Nisan haftasında çeşitli etkinliklerle Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını büyük bir coşkuyla kutladık.
İlk etkinliğimiz Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Muhammet Fatih Çepni’yi ziyaretle başladı. İbni Sina İlkokulu öğrencilerimiz, Milli Eğitim Müdürümüze sorularını ve isteklerini ilettiler. Milli Eğitim Müdürümüz çocuklarımızın bayramını kutladı.


Ardından Atatürk Spor ve Yaşam Köyü’nde Bakırköy Belediyesi ,Bakırköy Kent Konseyi ve TEGV işbirliğinde şenlik yaptık. Spor etkinlikleri, çocuk gösterileri ve çeşitli stantlarımızla bayramımızı kutladık. Şenliğimizin sonunda çocuklar uçanbalonlarınıdilekleri eşliğinde gökyüzüne bıraktılar.


Aynı gün Yunus Emre Kültür merkezinde çocuklarımızın 23 Nisan temalı resimlerinden oluşan serginin açılışına katıldık.
Günün devamında Dr. Lütfi Kırdar İlkokulu öğrencileri, okul idarecileri ve öğretmenleriyle birlikte Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferhat Öztürk’ü ziyaret ettik. Çocuklarımızdan Elif Kartı Milli Eğitim Müdürümüzün koltuğuna oturdu.


Haftanın son etkinliğinde Atatürk Spor ve Yaşam Köyü kapalı spor salonunda İbni Sina İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerinin hazırladığı gösterilere katıldık. Ek olarak biz de yüz boyama standı, balondan şekiller standı, kellogs ürün standı ve Su standı kurduk.
Coşkumuza ve heyecanımıza değerli katkılarıyla ortak olan Kellogs Türkiye, Doğruer Gümrük Müşavirliğine ve Gönüllülerimize teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın