GÜNDEM

LÖSEV MUTLULUK PAYLAŞTIKÇA ARTAR

Hayatta hiçbir şey bir çocuğun mutluluğundan daha değerli olamaz. Yeni yılda Lösemili Çocuklarımızın hayallerini süsleyen hediyeleri onlara armağan ederek iyiliğe ortak olabilir; sevgi dolu sofralarınıza eşlik edecek doğal Satsuma mandalinalarımızla ise; tedavi masraflarına katkı sağlayabilirsiniz.
Moral En Büyük İlaç
Dilek Topla Benim için projemiz ile yeni yıl öncesi tüm gönül dostlarımızı ve kurum – kuruluşları; zorlu tedavi sürecinden geçen Lösemili Çocuklarımızın yeni yıl dileğine ortak olmaya ve bu mutluluğu birlikte paylaşmaya davet ediyoruz.

Oyuncak bebekten uzaktan kumandalı arabaya, salıncaktan bisiklete kadar hayalleri gerçeğe dönüştüren oyuncakları bağış yaparak hediye edebilirsiniz.
LÖSEV Mandalinaları Yeni Yılda Sağlık Getiriyor
25 yıldır kanserle mücadele etmeye ve sağlıklı beslenmenin kanserle mücadeledeki önemine dikkat çekiyoruz. Doğal Satsuma mandalinalarımız, Seferihisar Doğal Yaşam Çiftliğimizde üretiliyor, elde edilen gelirle Lösemili Çocuklarımız hayat buluyor. C vitamini deposu çekirdeksiz, tatlı ve ince kabuklu mandalinalarımız yeni yıl sofranızın vazgeçilmezi haline gelecek.

Tek katkı maddesi SEVGİ olan bu mandalinaların siparişiyle elde edilen gelir Lösemili Çocuklarımızın tedavisine katkı sağlarken sağlığınıza en iyi yatırımı yapmış olacaksınız.

Bir yanıt yazın

× Bize Ulaşın!