İSTANBUL CADDESİ EVLERE ŞENLİK

Bildiğiniz üzere 1 Ağustostan itibaren İstanbul caddesi trafiğe kapatılmıştı. Gündüz saat 10 ile akşam 22.00 saatleri arası araçlara kapalı hale getirilmiş sokak girişlerine açılır kapanır bariyerler konmuştu.


Bu uygulama başlamadan bitmiş görünüyor, başta motorkuryeler olmak üzere martılar ve sokak arasından caddeye giren araçlar caddeyi otoparka çevirmiş görünüyor.
Esnaf ve vatandaşlar bu durumdan rahatsız eskisinden farkı olmayacaksa neden caddeyi trafiğe kapattılar diye dert yanmaktalar. Birde dediğim gibi bu moto kuryeler caddede fink atmaktalar vatandaşların arasından vızır vızır geçmekte birde onları tehdit etmekteler.


Bakırköy Emniyet müdürlüğünü ve Bakırköy Belediyesi’ne aynı zamanda İbb’yi bu konuda görev davet ediyorum. Aksi takdirde çok yakında caddede kazalar ve kavgaları göreceğiz gibi görünüyor.


Kartaltepe Amine Hatun Camii’nin bahçesi de, motorkuryelerin istilasına uğramış artık bu bahçeyi yola çevirmişler. Sabahın ilk ışıklarından akşam 20.00’ye kadar burayı yola çevirmişler camiye gelenler ve bahçesinden geçenler bu durumdan bir hayli rahatsızlar.

Bir cevap yazın