GÜNDEM

DEVA PARTİSİNİN BAKIRKÖY ADAYI GÖKHAN YILMAZER

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Ankara’da içinde Bakırköy’ün de bulunduğu 51 il ve ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı. Bakırköy Belediye Başkan Adayı mevcut ilçe başkanı Gökhan Yılmazer oldu.
DEVA Partisi’ni yeni bir iktidarı mümkün kılmak için kurduklarını söyleyen Babacan, “İnanın biz kendimizden emin olduğumuz sürece, dimdik, alnımız açık yürüdükten sonra bizimle yürüyenlerin sayısı her gün çoğalacaktır. Biz şimdi genel seçimlerde topladığımız takdiri, yerel seçimlerde insanları yeniden DEVA Partisi’ne ikna ederek taçlandırmak zorundayız. Dolayısıyla yerel seçimler bizim için çok önemli. Yerel seçimler ilk defa bizim için bir seçmen tabanı oluşturacak. İlk defa DEVA Partisi’ne ‘evet’ mührünü basacak bir seçmen kitlesi oluşturacak. Ve inşallah o nüvenin üzerine kar topu nasıl büyürse bir sonraki genel seçimlere kadar o kar topunu büyüte büyüte yürüyeceğiz” dedi.

Kendisini bu göreve layık gören Genel Başkanları Ali Babacan’a şükranlarını sunan DEVA Partisi Bakırköy İlçe Başkanı Gökhan Yılmazer, yakın tarihte düzenleyeceği bir toplantı ile, Bakırköy’ün dertlerine deva olmak için hazırladığı proje ve düşüncelerini aktaracağını belirtti.

Bir yanıt yazın

× Bize Ulaşın!