GÜNDEM

CAROUSEL YÖNETİMİNDEN KİRACILARINA BÜYÜK FEDAKARLIK

  Carousel, kiracılarına Ocak ayında %60, Şubat ayında %50 ve Mart ayında ise %40 oranında indirim uygulayarak ekonomiye katkı sağlamaya devam ediyor.

Kamu otoritesinin aldığı kararlar doğrultusunda, gereken tüm önlemleri alan ve pandemiye özel yeni yatırımlara da imza atan Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi, yeni yılın ilk aylarında da kiracılarının yanında olmaya devam ediyor. Pandeminin başladığı mart ayından itibaren kiracılarına yönelik uyguladığı ekonomik destek paketini genişletmeye karar veren Carousel, kiracılarına Ocak’ta %60, Şubat’ta %50 ve Mart’ta ise %40 oranında kira indirimi uygulayacak. Türkiye’nin öncü AVM’lerinden olan Carousel, açıldığı ilk günden bu yana olduğu gibi havalandırma, güvenlik, temizlik ve diğer tüm işletme giderleri için de ödeme almayarak sektörde kendini farklılaştırmaya devam ediyor.

Pandemiyle birlikte ekonomik destek paketini devreye alan Carousel, Mart ayı kira bedelinin %50’si ile Nisan ve Mayıs aylarının kira bedellerinin tamamını almamıştı. Carousel ayrıca kiracılarına Haziran’da %60, Temmuz’da %50, Ağustos’ta %40, Eylül’de %30,Ekim’de %50, Kasım’da %40 ve Aralık’ta ise %70 oranında indirim oranında kira indirimi uyguladı.

Carousel İcra Kurulu Üyesi Orhan Demir; “Her dönemde olduğu gibi 26. yılımızda da kiracılarımızı desteklemekten onur duyuyoruz. Pandeminin etkilerinin devam ettiği bu süreçte, markalarımıza yönelik hazırladığımız ekonomik destek paketinin süresini 2021 yılı içerisinde de uzatmaya karar verdik. Uygulamaya alınan bu paketle aynı zamanda milli ekonomiye de katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Ekonomik hayatın devamlılığına katkı sağlamak için gerekli hassasiyeti gösterip iş birliği içinde olarak bu küresel sorunun üstesinden hep birlikte geleceğimize gönülden inanıyoruz.” dedi.

Bir yanıt yazın

× Bize Ulaşın!