BAKIRKÖY MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in göreve gelmesiyle birlikte başlayan görevden alma ve atamalar ilçe milli eğitim müdürlüklerine sıçradı. Genel Müdürlerin görevden alınmasıyla başlayan süreç büyük şehirlerin ilçe müdürleriyle devam ediyor. Son görevden alma ise Avcılar ve Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde gerçekleşti.

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, bakanlık görevine başlamasıyla birlikte şok görevden almalarla bir anda gündemi sarsmıştı. Genel Müdürlerle başlayan ve kimsenin dokunulamaz diye baktığı il müdürleriyle devam eden görevden almalarda sıra büyük şehirlerin ilçe müdürlerine geldi.

AVCILAR ve BAKIRKÖY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ DEĞİŞTİ

Esenyurt ve Sultangazi ile başlayan İstanbul İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerindeki son değişiklik Avcılar ve Bakırköy İlçe müdürlükleriyle devam ediyor.

Avcılar İlçe Milli Eğitim Müdürü Barış Yıldız görevden alınarak yerine Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Cevat Dervişoğlu atandı.

Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Erşahin görevden alınarak yerine Fatih İslam Seçen Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Muhammet Fatih Çepni atandı.

İSTANBULDA 11 İLÇE MÜDÜRÜ DEĞİŞİYOR.

Milli eğitim kulislerinde İstanbul’daki ilçe müdürlüğü değişikliklerinin 11 ilçeyi bulacağı haberleri dolaşıyor. Esenyurt, Sultangazi, Avcılar, Bakırköy ile 4 ilçede değişiklik gerçekleşmiş oldu. Değişikliklerin Zeytinburnu, Kağıthane ve Anadolu yakasından bazı ilçelerle devam edeceği söyleniyor.

Bakırköy’ün çiçeği burnunda İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet Fatih Çepni hakkında internette ne yazık ki çok fazla bilgi bulunmuyor. Müdürün Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürü olmadan önce görev yaptığı son görev yeri Fatih İslam Seçen Bilim ve Sanat Merkezi. 8 Ekim 2021 tarihinde de Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevlendirildi.

Bir cevap yazın