GÜNDEMSİYASET

1 KAT ARTIŞI BAKIRKÖY BELEDİYE MECLİSİNDEN OY BİRLİĞİYLE GEÇTİ

Bakırköy Belediyesi’nin, dört mahallede 1 kat artışlı yapması yönündeki teklifi, oy birliği ile İBB’ye gönderdi. Bakırköy Belediye Meclisi’nin mart ayı son oturumunda Yeşilyurt, Yeşilköy, Basınköy ve Şenliköy mahallelerindeki dönüşümü hızlandırmak ve riskli binaların yapımının önünü açmak amacıyla, İmar ve Bayındırlık Komisyonu ile Kentsel Dönüşüm Komisyonu’nun ortak raporu AKP, MHP ve CHP’li üyelerin oy birliği ile İBB’ye gönderildi.

Artık sıra İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisinde !

Bakırköy Belediye Meclisi’nin mart ayı son oturumunda Yeşilyurt, Yeşilköy, Basınköy ve Şenliköy mahallelerindeki dönüşümü hızlandırmak ve riskli binaların yapımının önünü açmak amacıyla, İmar ve Bayındırlık Komisyonu ile Kentsel Dönüşüm Komisyonu’nun ortak raporu AKP, MHP ve CHP’li üyelerin oy birliği ile İBB’ye gönderildi.

BAŞKAN DR. KERİMOĞLU VE TÜM BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BAKIRKÖY HALKININ MENFAATİ İÇİN BERABERCE PARTİ GÖZETMEKSİZİN HAREKET ETMESİ HERKESİ SEVİNDİRDİ::

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu çalışmalara hiç bir parti  gözetmeksizin ,Kentsel Dönüşüm için ,Bakırköy halkının menfaatleri için oy birliği ile destek verilmesi  meclis toplantısına katılan Bakırköylüler tarafından da takdirle karşılandı.

Bir yanıt yazın

× Bize Ulaşın!