GÜNDEM

TÜRKİYE TANER DİNÇKURT’U KONUŞUYOR BBP ADAYI TANER DİNÇKURT TÜRKİYE 2.OLDU

  1. dönem Milletvekilliği seçimlerinde Sinop Büyük Birlik Partisi Milletvekili Adayı büyük bir başarıya imza atarak Türkiye 2. si oldu…

Şehit Lider Muhsin Yazıcıoğlu Memleketi Sivas’ın ardından Sinop Büyük Birlik Partisi olarak aldığı oy ile Türkiye 2.si olan Taner DİNÇKURT Büyük Birlik Partisi’ni de küllerinden adeta doğurdu.

Seçim öncesi kimsenin ihtimal vermediği Sinop’un beş ilçesinde teşkilatı bile olmayan partiden 6600 oy alarak büyük başarı sağlayan Taner DİNÇKURT farkını da ortaya koymuş oldu.

Ak Parti’nin devlet imkanlarına rağmen, her türlü avantaja rağmen oylarını düşürdüğü bir ortamda oy kaybettiği bir durumda Taner DİNÇKURT’un aldığı bu oylar milletvekili adayının ne kadar önemli ve etkili olduğunu da ortaya koydu. Bir tarafta oy kaybettiren adaylar bir tarafta oy artıran adaylar…

Taner DİNÇKURT Ak Partiden aday olsaydı muhtemelen 2-0 kazanılacak bir seçim olacaktı.

Şimdi Tüm Türkiye bu genç idealist ve halkın sevgilisi olan Taner DİNÇKURT konuşuyor. Ülke gündemine bu başarısı ile gelmeyi başaran Taner DİNÇKURT kendisine karşı seçim döneminde yapılan algılara da en güzel cevabı bu şekilde vermiş oldu.

Halkın gönlünde büyük bir sevgi kazanan Taner DİNÇKURT doğru adaylarla halka gidildiğinde halkın teveccüh gösterdiğini de kanıtlamış oldu…

Gücünü makamından alanların değil makamına güç katanların halkın gözünde ne kadar değerli olduğunu da bu sonuçla görmüş olduk.

Tebrikler Taner DİNÇKURT. Siyasete senin sayende seviye ve kalite geldi. Halkın gönlüne girmeyi başararak tüm kamuoyuna önemli bor ders verdin.

Nermin Aydın
Sinop Dergisi
Genel yayın yönetmeni

Bir yanıt yazın

× Bize Ulaşın!