TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ GÖLGE ESNAF BAKANI EROLKORKUT’UN ESNAF ODALARI ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Küçükçekmece Kamyon, Kamyonet, Minibüs, Taksi, Servis Esnaf ve Şöförler Odası Başkanı Mehmet Bekiroğlu ve Bşk.vekili Ali yılmaz Çelik’i makamında gölge Esnaf Bakanı sayın EROL Korkut ve Türkiye Değişim Partisi İl Başkan Yardımcısı Başar Akıncı ziyaret ettiler.
Oda Başkanı Mehmet Bekiroğlu ziyaretten ziyadesiyle memnun kaldıklarını Erol Korkut ile yıllarca beraber çalıştıklarını bir çok yasanın çıkmasında Erol Korkut’un büyük payının olduğunu ESNAF BAKANLIĞI’nın bir an önce kurulması gerektiğini dile getirdi.
Esna Bakanlığı Benim olmazsa olmazım diyen Erol Korkut Türkiye’de ilk defa Genel Başkanımız Mustafa Sarıgül’ün öne çıkardığı ESNAF BAKANLIĞI bizimle kurulacak ve söylediği gibi ” MİLLETİMİZİN IŞIĞI SÖNMESİN ESNAFIMIZIN IŞIĞI SÖNMESİN ”
biz bunun için gece gündüz çalışıyoruz ve başaracağız dedi. Sohbet havasında geçen ziyaret temennilerle sona erdi.


Ziyaretin ikinci durağı gene Küçükçekmece’de bulunan Küçükçekmece Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefaret Kooperatifi ve Küçükçekmece Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Yorulmaz’ı makamında ziyaret etti.
Mustafa Yorulmaz Başkanı kapıda karşılayarak buyur etti ve çay sohbetiyle eski ve yeni durumları Erol Korkut’a anlattı. ESNAF BAKANLIĞI konusunda sonuna kadar yanındayız Başkanım diyerek tam desteklerini iletti.
Aynı zamanda hemşeri olan Mustafa Yorulmaz Malatya kayısısı ve cevizinden ikramda bulundu Erol Korkut başkana çalışmalarını yakından takip ettiğini ve mücadelelerini takdir ettiğini söyleyerek ziyareti sonlandırdılar.

Bir cevap yazın