SİYASET

ŞEHİT LİDER MUHSİN YAZICIOĞLU’NUN EMANETİNE SEVGİ SELİ

Şehit lider Muhsin Yazıcıoğlu’nun emaneti Büyük Birlik Partisi Sinop milletvekili adayı Taner Dinçkurt doğduğu ve ailesinin halen yaşadığı memleketi Durağan’da Bakan gibi karşılandı.

DURAĞAN ÖZ EVLADINI BAĞRINA BASTI

BBP Sinop Milletvekili Adayı aslen Durağan’lı işadamlarından ve Sinop Sokak Hayvanlarını Koruma Dernek Başkanı Taner DİNÇKURT bugün baba ocağı Durağan’da 100’lerce aracın eşlik ettiği dev bir konvoy eşliğinde adeta rakiplerine gözdağı verdi.

Hava muhalefetine rağmen büyük bir araç konvoyuyla Durağan merkez ve sokaklarını dolaşan Taner DİNÇKURT’a vatandaşların ilgisi çok yoğundu.

Konvoy sonrası hava muhalefeti sebebiyle kısa bir konuşma yapan DİNÇKURT”Ben bu yola evlatlarımız ve geleceğimiz adına çıkıyorum.

Ankara’nın diretmelerine ve aday belirlemeleri ne dur demek adına ben buradayım.

Ben Milletvekili olsam da Sinop’ta yaşayacağım.İlimin ve ilçelerimin sorunlarını çok iyi biliyorum.

Yillardır yapacağız edeceğiz vaatleri den bıktık.Caklı cekli vaatler istemiyoruz artık.Projeyi sunarsın yaparsın tebrik ederiz alkışlarız.İlçemize beş yılda bir gelen siyasetçilere artık gereken cevabı vereceksiniz.

Ben bu topraklarda doğdum bu topraklarda büyüdüm ve bu topraklara hizmet ederek hayatımı sürdüreceğim.

Secimlik değil geçimlik olmaya geldim.

Sadece Durağan değil inanın tüm ilçeler bitmiş.İlcelerde istihdam olmadığı için genç yok.Bu gençleri geri getireceğiz.Yeni iş alanları yaratacağız”dedi.

Taner DİNÇKURT vatandaşlara konuşmasının ardından esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Bir yanıt yazın

× Bize Ulaşın!