MİLLİ SPORCUMUZ HAVUZLARDAN SONRA DENİZLERDE DE DÜNYANIN 1 NUMARASI

Temmuz ayında Rusya da yapılan Paletli Yüzme Büyükler Şampiyonasında dünya birincisi olan Bakırköy Ataspor Kulübü sporcusu Derin TOPARLAK büyükler branşında Türkiye’nin ilk madalyasını alarak tüm su sporlarında Türkiye’nin en büyük başarısına imza atmıştır.

Bakırköy Ataspor Kulübü sporcusu Derin TOPARLAK 25 Eylül de Kolombiya da yapılan Açık Su Dünya Şampiyonasında dünya şampiyonu olarak denizlerde de bir numarasıyım  dedi. Ben İstiklal marşını dinlerken mutlu oluyorum ve tüm yorgunluğum gidiyor. Bana destek olan başta Bakırköy Ataspor Kulübüne, federasyonumuza, antrenörüme, aileme ve tüm Türkiye’ye teşekkür ederim dedi. 

Antrenör Canberk BABAOĞLU Avrupa ve Dünya şampiyonluğundan sonra Açık Su Dünya Şampiyonasında da dünya şampiyonu olup ülkemize altın madalya kazandırmak ve bayrağımızı göndere çektirmekten mutluluk duyduk.

Bu inanmışlığın ve yılların emeğidir. Sporcumu kutluyorum. Bu madalyayı da hem 25. yılını doldurduğumuz Bakırköy Ataspor Kulübüne ve ülkemize armağan ediyoruz.

Bakırköy Ataspor Kulübü Başkanı Prof.Dr.Ahmet Murat Bülbül ülkemiz için ne yapsak azdır hem sporcumuz Derin TOPARLAK ve antrenörümüz Canberk BABAOĞLU’nu tebrik ediyorum.Altın madalyayı ulusumuza armağan ediyorum dedi .

Bir cevap yazın