MEMLEKET PARTİSİN’DE ‘İNCE ‘ DÖNÜŞ

Muharrem İnce’nin sağ kolu Kemal Kılıçdaroğlu ile anlaştı

CHP’den ayrılan ve 19 Mayıs’ta Memleket Partisi’ni kuran Muharrem İnce zor günler geçiriyor. İddialara göre, İnce’nin CHP’den transfer etmek istediği Nadir Ataman, Doruk Bulut ve Selçuk Karadağ teklife olumsuz yanıt verdi. Çok güvendiği ve gelmelerine kesin gözle baktığı CHP’lilerin olumsuz yanıtı ile karşılaşan İnce, farklı isimlerle görüşmeye başladı.

CHP’den istifa ederek, Memleket Partisi’ni kuran Muharrem İnce, CHP’li eski dostları tarafından bir bir terk ediliyor.

SuperHaber’in Ankara ve İstanbul kulislerinden aldığı özel bildilere göre, İnce’nin CHP’den transfer etmek istediği 3 isim yapılan tekliflere olumsuz yanıt verdi.

NADİR ATAMAN İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI’NI REDDETTİ!

İnce, kendisine oğlu kadar yakın olan ve 2018 seçimlerinde özel jet ile tüm mitinglerinde yanında seyahat eden, Nadir Ataman’dan olumsuz yanıt aldı.

Kulislerden alınan bilgiler göre; Sözcü Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Metin Yılmaz’ın damadı da olan CHP İstanbul meclis üyesi Ataman, İnce’nin Memleket Partisi İstanbul İl Başkanlığı teklifini, kibar bir dille reddetti.

DORUK BULUT VE SELÇUK KARADAĞ DA İNCE’NİN TEKLİFİNİ KABUL ETMEDİ

Halk TV Genel Müdürü olan Silivri eski meclis üyesi Doruk Bulut’un da, İnce’nin MYK’ya alınma teklifini istemediği ifade edildi.

Ankara il başkanı olmasına kesin gözüyle bakılan, Keçiören Belediyesi meclis üyesi iş adamı Selçuk Karadağ’ın da İnce’yi terk edenler kervanına katıldığı öğrenildi.

İnce’nin sağ kolu olarak da bilinen Karadağ’ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile makamında dün yaklaşık 2 saat süren bir görüşme gerçekleştirmesi ve bu görüşmeyi sosyal medya hesabından paylaşması dikkatleri çekti.

Bir cevap yazın