HER ŞEYİ SEVGİYLE YAPALIM

Uzun zamandır sevgili kardeşim Ramazan Koşak’ın internethaberci sayfasında yazı yazmaktayım.  Hürriyet Gazetesi’nde 26 yıl teknik eleman olarak çalıştım. Yazı yazmasını çok sevdiğim için denemek istedim. Birçok arkadaşım ve büyüklerimden övgü dolu sözler duyunca daha da heveslenerek yazılarıma devam ettim. Sen yazar değilsin diye eleştiriler de aldım bu sürede. Bende onlara jübilesini yapan hakem ve sporcuların televizyonlarda yorumculuk yaptığını, gazetelerde yazı yazdığını söyledim.

Dikkat ederseniz hepsi değil sadece bu işi becerebilenler yapabiliyor. Konuşmak ve yazmak da başlı başına bir sanattır. Cem TV’den bana teklif getiren Funda Erzurumluoğlu kardeşimle yaptığımız program benim ilk deneyimimdi. Allaha şükür teklemeden o programı da yaptık. Youtube’dan Haluk Saygı diye girdiğinizde Keyf-i Şahane videomuza ulaşabilirsiniz.

Ramazan kardeşim radyo ve TV kurarsa tamamı Bakırköy ile ilgili programlarımızı Bakırköylü dostlarımızı misafir ederek yapacağız inşallah. Her şey Bakırköy için olacak ve Bakırköy halkını her şeyden haberdar edeceğiz.

Yazılarımda siyaseti hiç ele almadım. Seçimler yaklaştığında ben de elimi taşın altına sokmak için dün bir abime söz verdim. O zaman geldiğinde Bakırköylü güzel dostlarıma ulaştığım KÖYLÜM BAKIRKÖYLÜM Facebook sayfamdan bilgilendirme yapacağım.(Kalp kırmadan ,gönül koymadan)

Yazımı bitirmeden önce birçok yazımda Zuhuratbaba Veteranlar turnuvasını defalarca kaleme almıştım. Uzun yıllar birbirini görmeyen çocukluk arkadaşlarını saha etrafında ve saha içinde buluşturan Yücespor başkan ve yönetim kuruluna sonsuz teşekkürler. Orası bizim için terapi oluyor. Şu an samimi olduğum birçok Bakırköylü arkadaşımla orada tanışma fırsatı buldum.  Başta Deniz Onaran olmak üzere hepsini çok sevdim.

Sevgili yöneticiler lütfen sahamızı bize bırakın, her sene orada buluşalım. Sevgili Ahmet Karaali yine fotoğraflarımızı çeksin, bizlerde hoş sohbetlerimize devam edelim.

Bugün 28 Temmuz 2022

Çok üzgünüm,  çocukluk arkadaşım Aygün ÇIKIT’ ı son yolculuğuna uğurladık.

Geçen sene Haluk’cum Zuhuratbaba sahamızda Veteranlar turnuvası başlıyor haberini ilk o vermiş ve Çamlıkta büyüyen tüm arkadaşlarımı Derneğimizde o toplamıştı.

Nur içinde yat kardeşim mekanın cennet olsun.

Ortaokul sondaydım İlhan İrem şarkılarını söyleyerek okul yolunu yürürdüm. 30 Temmuz 2022 onu defnettik, güle güle kadife sesli adam şarkılarını her zaman söyleyeceğiz.

Kendinize iyi bakın.

Bir cevap yazın