GÜNDEM

FEHMİ ÖZTÜRK BAKIRKÖY’DE BİAD’I ZİYARET ETTİ

İstanbul 3. Bölge Bağımsız Milletvekili Adayı Fehmi ÖZTÜRK BİAD’ı ziyaret etti.

Başkan ve Yönetim Kuruluna kabul ettiğimiz için teşekkürle söze başlayan ÖZTÜRK bağımsız yola devam etmenin sıkıntılarını soran Başkan  A. Salim YILMAZ’a “ Aksine benim işim daha kolay.

Üçüncü Bölgede 36 Milletvekili sayısı, TBMM deki Milletvekili sayısının % 5 fazlası oluyor, oda benim şansımı arttırıyor , İstanbul 3. Bölgede hem ticaret hem de muhtarlık yaptım 5000 oy alarak muhtar olduğunu muhtarlık bölgesinde otobüs durakları ve yollarının olmamasından dolayı vatandaşların çevre yoluna kadar uzun yürüdüklerini buna çözüm bulmak için çare aradıklarını ve kamu arazisinin işgal altında olduğunu ve bu araziyi uzun uğraşlar sonunda Muhtarlığına kazandırdığını yollarının bu araziden açıldığını tüm bunları çevredeki dernekler ve bölge halkıyla kenetlenerek kazandık dedi.

Fehmi Öztürk 1980’lerin başında Balkırköy’de taksicilik yaptığını bölge halkını yakından tanıdığını ortak bir çok dostunun olduğunu uzun sohbet ve soru cevap sırasında anlattı. , Fehmi ÖZTÜRK’e BİAD Başkanı ve Yönetimi BİAD Üyeleri adına desteklerini belirterek  başarılar diledi.

Bir yanıt yazın

× Bize Ulaşın!