CEVDET YEŞİL BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ
Demokrasi ve Atılım Partisi Erfelek Belediye Başkan Adayı Cevdet Yeşil, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde emekçi kadınları unutmadı.
Mavi yelekli DEVA kadınlarıyla, Erfelek’te bir dizi gezi yapan Yeşil, karanfil dağıtarak Deva belediyeciliğinde önceliklerinin kadın istihdamı olduğunu belirterek, tüm kadınlarının 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutladı.
Deva belediyeciliğinde yörelerine özgü, yerel istihdam programları oluşturulmasına daha güçlü katkıda bulunulmasını sağlayacaklarını söyleyen Yeşil, “Kadının elinin değdiği şey güzelleşir” dedi.
![](https://internethaberci.com/wp-content/uploads/2024/03/57d2b7a6-b0c6-49d3-857b-2fb054e100b2-768x1024.jpg)
![](https://internethaberci.com/wp-content/uploads/2024/03/7240e797-3299-44fd-b6c2-54c6515a229c-768x1024.jpg)
![](https://internethaberci.com/wp-content/uploads/2024/03/1ff17f07-4ef6-417f-a9b1-4c1f76a725b4-768x1024.jpg)
![](https://internethaberci.com/wp-content/uploads/2024/03/b38237d1-8368-49b9-be29-18d19bc32b57-768x1024.jpg)