GÜNDEM

BAKIRKÖY’DE 1O KASIM’DA ATAMIZI ÖZLEMLE ANDIK

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 84. yılında, ölüm anı 09.05’te Bakırköy’de ve tüm Türkiye’de hayat durdu.Bakırköyde 10 Kasım ATATÜRK anma törenlerine binlerce kişi katıldı. Atatürk’ü anma törenleri Bakırköy’de her kesimi birleştirdi.


CUMHURİYET MEYDANINDA 09.05′TE SAYGI DURUŞU
Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, aramızdan ayrılışının 84 . Yılında Bakırköy Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törenle anıldı.


BAKIRKÖY TEK YÜREK
Bakırköy Kaymakamı Abdullah Köklü, ,Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu,Bakırköy Belediye Meclis Başkanvekili Mahir Çelik,Başkan Yardımcısı Cavit Ganiç,Başkan Yardımcısı Taşkın Toprak,CHP Meclis Üyeleri Emel Tığlı,Hasan Çalış, Şebnem Yükeb, Gökmen Yıldırım, Aret Şirin Tatlıgil, Nesrin Serindağ,
Cem Özbey, Tarkan Ellergezen, Ali Türkoğlu,AK Parti İlçe Başkanı Tülin Mazlumoğlu Kestane ve ilçe yöneticileri, AK Parti Belediye Meclis üyeleri Halit Cebeci, Suat Karakoçorlu, Servet Toraman, Ömer Kaan Kara,AK Parti ilçe Başkanvekili Serkan Yıldımtaş, MHP Bakırköy İlçe Başkanı Turgut İnan , MHP Belediye Meclis üyesi Ahmet Altun ve ilçe yöneticileri, Demokrat Parti İlçe Başkanı Necmettin Sönmez, Ak Parti meclis üyesi Emine Durucan Ak Parti ilçe Başkan yardımcısı Ramazan Denli ve İlçe Yöneticileri,CHP Bakırköy İlçe Başkanı Av. Celal Sevinç ve İlçe Yöneticileri, İyi Parti İlçe Yönetimi, Zafer Partisi İlçe Başkanı Reside Arık Oktay ve ilçe Yönetimi, Deva Partisi ilçe Başkanı Gökhan Yılmazer ve ilçe yönetimi,


Bakırköy Emniyet Müdürü Gürol Dikyol ve görevli polis memurları, , Sivil Toplum Kuruluşları,Mahalle Muhtarları ve öğrencilerle vatandaşların yoğun katılımıyla Atatürk anıtına çelenk koyulması saygı duruşu ve istiklal Marşı ile anıldı.

Bir cevap yazın