GÜNDEM

BAKIRKÖY MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADI

Bakırköy İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ile Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi arasında eğitimde iş birliği protokolü imzalandı.

Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesinde gerçekleştirilen imza törenine Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr. Mehmet Engin Deniz, Bakırköy İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Muhammet Fatih Çepni ve Müdürlüğü Arge Ekibi katıldı.

İmzalanan protokol ile ilçemiz genelinde yer alan eğitim kurumlarımızda, eğitimin niteliği ile ilgili öncelikli olarak belirlenmiş alanlar başta olmak üzere, yapılacak planlama doğrultusunda çalışmalar ve projeler yürütülerek, özellikle sevgili öğrencilerimizin başarı seviyelerini daha da yükseltecek tüm eğitim hizmetlerinin niteliğini artırmaya yönelik eğitim programlarının geliştirilmesi, öğretmenlerimize yönelik uygulamalı eğitim faaliyetleri ve sosyal, kültürel alanlarda mesleki gelişimlerine katkı sunacak çalışmalarda bulunulması amaçlanmıştır.

Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr. Mehmet Engin Deniz ile İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Muhammet Fatih Çepni Eğitimde İş Birliği protokolünün kurumlar arası iş birliğinin önemine dikkat çekerek, eğitim camiasına hayırlı olması temennilerinde bulunarak protokolü imzalamalarının ardından tören sona erdi.

Bir yanıt yazın

× Bize Ulaşın!