BAKIRKÖY BELEDİYE MECLİSİ ENCÜMEN VE KOMİSYON SEÇİMİ YAPILDI

Bakırköy Belediyesi Nisan ayı meclis toplantılarının 1. oturumunda merak edilen Belediye encümen ve komisyon seçimleri gerçekleşti.

Meclis Birinci Başkan Vekili Mahir Çelik Başkanlığında toplanan Bakırköy Belediye Meclisi, toplantıda ilk olarak 5393 sayılı Belediye Kanununun 33.maddesi uyarınca gizli oylama ile Encümen Üyeleri, 24.maddesi uyarınca açık oylama usulüyle de İhtisas Komisyonlarında görev yapacak üyeler belirlendi.

CHP’li Meclis Üyelerinden Recai Delibaş, S. Nadir Ataman’ın, Aret Tatlidil, Hasan Çalış ve Cem Özbey’in hiç bir komisyonda yer almadığı görüldü.

ENCÜMEN ÜYELERİ

Ali Türkoğlu (CHP)

Mesut Metin (CHP)

Mehmet Tuncer Süner (CHP)

Yapılan oylama sonucu belirlenen ihtisas komisyon üyeleri ise şöyle;

İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONU

Cavit Ganiç (CHP)

Gökmen Yıldırım (CHP)

Tarkan Ellergezen (CHP)

Şebnem Yükeb (CHP)

Ömer Kaan Kara (AK Parti)

PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU

Taşkın Toprak (CHP)

Arzu Gezent (CHP)

Özden Yerlikaya (CHP)

Nagihan Tetik (CHP)

Servet Toroman (Ak Parti)

ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU

Nesrin Serindağ (CHP)

Umut Yenici (CHP)

Margarit Dikme (CHP)

Haluk Halilağaoğlu (CHP)

Servet Toroman (Ak Parti)

EĞİTİM, KÜLTÜR, GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU

Nebahat Civan (CHP)

Nagihan Tetik (CHP)

Mesut Metin (CHP)

Ali Türkoğlu (CHP)

Suat Karaçoğlu (Ak Parti)

ULAŞIM VE TRAFİK KOMİSYONU

Haluk Halilağaoğlu (CHP)

Mesut Metin (CHP)

Jale Bakistanlı CHP)

Emel Tığlı (CHP)

Halit Cebeci (Ak Parti)

ALT YAPI KOMİSYONU

Cavit Ganiç (CHP)

Gökmen Yıldırım (CHP)

Saffet Onur (CHP)

Şebnem Yükeb (CHP)

Ömer Kaan Kara (Ak Parti)

HUKUK KOMİSYONU

Margarit Dikme (CHP)

Jale Bakistanlı (CHP)

Umut Yenici (CHP)

Emel Tığlı (CHP)

Halit Cebeci (Ak Parti)

ENGELLİLER KOMİSYONU

Nesrin Serindağ (CHP)

Margarit Dikme (CHP)

Mehmet Tunçer Süner (CHP)

Özden Yerlikaya (CHP)

Emine Dirican (Ak Parti)

AB VE DIŞ İLİŞKİLER KOMİSYONU

Jale Bakistanlı (CHP)

Umut Yenici (CHP)

Mehmet Tuncer Süner (CHP)

Margarit Dikme (CHP)

Suat Karaçoğlu (Ak Parti)

TARİFE KOMİSYONU

Haluk Halilağaoğlu (CHP)

Özden Yerlikaya (CHP)

Nesrin Serindağ (CHP)

Mesut Metin (CHP)

Suat Karaçoğlu (Ak Parti)

BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER KOMİSYONU

Arzu Gezent (CHP)

Nagihan Tetik (CHP)

Özden Yerlikaya (CHP)

Ali Türkoğlu (CHP)

Halit Cebeci (Ak Parti)

DEPREM VE DOĞAL AFET KOMİSYONU

Gökmen Yıldırım (CHP)

Haluk Halilağaoğlu (CHP)

Margarit Dikme (CHP)

Nesrin Serindağ (CHP)

Emine Dirican (Ak Parti)

TÜKETİCİYİ KORUMA KOMİSYONU

Özden Yerlikaya (CHP)

Margarit Dikme (CHP)

Jale Bakistanlı (CHP)

Şebnem Yükeb (CHP)

Servet Toroman (Ak Parti)

TOPLUMSAL CİNSİYET EŞİTLİĞİ KOMİSYONU

Jale Bakistanlı (CHP)

Taşkın Toprak (CHP)

Arzu Gezent (CHP)

Nesrin Serindağ (CHP)

Nagihan Tetik (CHP)

HARİTA KOMİSYONU

Cavit Ganiç (CHP)

Gökmen Yıldırım (CHP)

Şebnem Yükeb (CHP)

Haluk Halilağaoğlu (CHP)

Ömer Kaan Kara (Ak Parti)

SANAT KOMİSYONU

Şebnem Yükeb (CHP)

Özden Yerlikaya (CHP)

Mesut Metin (CHP)

Emel Tığlı (CHP)

Ahmet Altun (MHP)

TURİZM KOMİSYONU

Mehmet Tuncer Süner (CHP)

Taşkın Toprak (CHP)

Jale Bakistanlı (CHP)

Margarit Dikme (CHP)

Ahmet Altun (MHP)

UYUŞTURUCU VE HER TÜRLÜ BAĞIMLILIKLA MÜCADELE KOMİSYONU

Mesut Metin (CHP)

Nebahat Civan (CHP)

Nagihan Tetik (CHP)

Ahmet Altun (MHP)

Suat Karaçoğlu (Ak Parti)

KENTSEL DÖNÜŞÜM KOMİSYONU
[20:30, 05.04.2022] Ramazan Koşak: Emel Tığlı (CHP)

Gökmen Yıldırım (CHP)

Haluk Halilağaoğlu (CHP)

Ahmet Altun (MHP)

Servet Toroman (Ak Parti)

HAYVAN HAKLARI KOMİSYONU

Özden Yerlikaya (CHP)

Nesrin Serindağ (CHP)

Margarin Dikme (CHP)

Jale Bakistanlı (CHP)
Emine Dirican ( Ak Parti)

Bir cevap yazın