BAKIRKÖY’DE ACİL SERVİSTE DOKTORA SALDIRDI                                                                                

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde acil servisteki güvenlik şeridini geçmek isteyen bir kişi, kendisini durdurmaya çalışan güvenlik görevlisi ve doktora saldırdı. Saldırgan M.K.’nın doktor M.S.D. ve güvenlik görevlisi T.Ö.’yü darp ettiği anlar ise hastanenin güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. “Hepinizi gömmezsem adam değilim” diye bağıran saldırgan, polis tarafından kısa süre sonra yakalandı.

Olay, Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin acil servisinde meydana geldi. İstanbul Emniyet Müdürlüğünün araştırmasına göre M.K. isimli şahıs kapıdaki şeritleri geçmek istedi.

DOKTORU VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ DARP ETTİ

Hastanede çalışan güvenlik görevlisi T.Ö ve akşam serviste çalışan Doktor M.S. D. saldırgana karşı engel olmaya çalışırken, saldırgan M.K güvenlik görevlisini ve doktoru darp etti. Yaşanan olay polis ekiplerine bildirildi.

‘KASTEN YARALAMA’ SUÇUNDAN GÖZALTINA ALINDI

Olay yerine gelen polis ekipleri çalışmalarına başladı. Yürütülen çalışmalarda saldırıyı M.K’nin yapmış olduğu belirlendi. Şüpheli şahıs yakalanarak gözaltına alındı. Konu ile ilgili yakalanan ve “Kasten Yaralama” suçundan hakkında adli işlem başlatılan M.K isimli şahıs, adli makamlara sevk edileceği öğrenildi.

“HEPİNİZİ GÖMMEZSEM ADAM DEĞİLİM”

Kavga anı hastanede bulunan bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntüde M.K. isimli kişinin “Hepinizi gömmezsem adam değilim” dediği anlar saniye saniye görüntülendi.

Bir cevap yazın